• Pompka do płynów P6565

Symbol: 5902802909015
21.20
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 12.95
Kurier 12.95
Kurier (Pobranie) 19.95
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 533582592

Zostaw telefon

POMPKA DO PŁYNÓW

 • ELEKTRYCZNA - proces przelewania odbywa się automatycznie po naciśnięciu przycisku ON, znajdującego się na górze urządzenia; aby zatrzymać pompkę, wystarczy wcisnąć guzik OFF; łatwość obsługi to duże ułatwienie, które wpływa na jakość i komfort użytkowania; pompka jest idealna dla dzieci, dorosłych i seniorów.
 • ZIMNE I CIEPŁE NAPOJE - zakres temperatury cieczy oscyluje w granicach pomiędzy 0°-60°C, zatem dopuszczalne jest stosowanie zarówno zimnych, jak i ciepłych napojów; pompka została wykonana z wytrzymałego tworzywa, które wpływa na trwałość i pozwoli na satysfakcjonujące i wielokrotne korzystanie z urządzenia przez długi czas.
 • PRZENOŚNA - dzięki małej wadze i kompaktowym rozmiarom, pompka jest wyjątkowo poręczna; z łatwością można ją przechowywać i transportować; zabranie jej ze sobą w dowolne miejsce jest niekłopotliwe.
 • SZEROKIE ZASTOSOWANIE - elektryczna pompka do napojów doskonale sprawdzi się w prywatnym użytku domowym, ale także znajdzie zastosowanie w celach komercyjnych przy organizacji różnego rodzaju zabaw, imprez, garden party, wydarzeń sportowych, festiwali czy koncertów z zapleczem gastronomicznym. Znakomicie nadaje się również jako wyposażenie biur, barów, restauracji, hoteli czy szpitali.
 • SPECYFIKACJA -  kolor niebieski; zasilanie 2x bateria R20 (brak w zestawie); wymiary (szer/wys): 4/72,5cm; waga 200g.

SPECYFIKACJA

 • kolor: niebieski
 • materiał: ABS, PE, PC, nylon
 • zasilanie: 2x bateria R20 (D) (brak w zestawie)
 • wymiary (szer/wys): 4/72,5cm
 • waga: 200g
 • waga z opakowaniem: 330g

Pompka elektryczna to niezwykle praktyczne i wygodne urządzenie. Bardzo pomocna w tłoczeniu wody lub innych napojów oraz wszelkich bezpiecznych cieczy.

Pompka idealnie spełni swoją funkcję jako dystrybutor do butli z wodą lub też wszędzie tam, gdzie zajdzie potrzeba sprawnego i szybkiego przepompowania cieczy z jednego zbiornika do drugiego. Obsługa jest bardzo prosta, nie wymaga specjalnego montażu, a proces przelewania odbywa się automatycznie po naciśnięciu przycisku ON, znajdującego się na górze urządzenia. Aby przerwać czynność wystarczy wcisnąć guzik OFF, który zatrzyma urządzenie. Łatwość obsługi to duży atut i spore ułatwienie, które wpływa na jakość i komfort użytkowania. Produkt z powodzeniem może być używany nie tylko przez dorosłych, ale również przez dzieci bądź seniorów.

Pompka została wykonana z wytrzymałego tworzywa, które wpływa pozytywnie na trwałość i pozwoli na satysfakcjonujące i wielokrotne korzystanie z urządzenia przez długi czas. Zakres temperatury cieczy oscyluje w granicach pomiędzy 0°-60°C, zatem dopuszczalne jest stosowanie zarówno zimnych, jak i ciepłych napojów.

Dołączona przezroczysta, elastyczne rurka umożliwia swobodne przelewanie płynów. Jest o wiele bardziej funkcjonalna w odróżnieniu od krótkiego kranika.

Produkt zasilany jest bateryjnie, co jest dobrym i wydajnym rozwiązaniem. Baterie gwarantują około 8-10 miesięcy stałej pracy lub też starczą na przepompowanie 1000 litrów cieczy.

Dzięki małej wadze i kompaktowym rozmiarom, pompka jest wyjątkowo poręczna. Z łatwością można ją przechowywać i transportować. Zabranie jej ze sobą w dowolne miejsce jest zupełnie niekłopotliwe.

Elektryczna pompka do napojów doskonale sprawdzi się w prywatnym użytku domowym, a także znajdzie zastosowanie w celach komercyjnych przy organizacji różnego rodzaju zabaw, imprez, garden party, wydarzeń sportowych, festiwali czy koncertów z zapleczem gastronomicznym. Znakomicie nadaje się również jako wyposażenie biur, barów, restauracji, hoteli czy szpitali.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie